O Mnie

Od dziecka byłam sprawnym organizatorem.
Podobno już w przedszkolu ustawiałam dzieci w kółeczko i uczyłam piosenek, ku uciesze opiekunek .
Wywodzę się z rodziny z tradycjami pedagogicznymi i sama skończyłam studia pedagogiczne, a na dodatek jestem matką i to 5 – ciorga pociech !

Wychowując moje dzieci, stawałam wobec różnorodnych problemów edukacyjnych i wychowawczych, a to co wypracowałam w domu (z dziećmi w różnym wieku o bardzo różnych problemach edukacyjnych) wykorzystywałam w pracy zawodowej przez ostatnie 25 lat .

Od małych dzieci do nastolatków, to wszystko jest w moim bagażu doświadczeń i jest to moja Pasja .
Pracowałam też z setkami dzieci, rodziców i nauczycieli co, daje mi szeroka perspektywę na problemy wobec, których stają osoby wychowujące dzieci. Obserwowałam też różne modele wychowawcze, mieszkając w USA i w Izraelu, uczestnicząc w wielu międzynarodowych szkoleniach .
Moim marzeniem jest , by każdy z nas mógł jak najpełniej wykorzystać tę jedyną szansę jaka jest nam dana, bycia z tymi wyjątkowymi ludźmi , którzy są nam bliscy .
Gdy inni komplikują, ja postaram się rozłożyć wszystko na części pierwsze!
Wiem, że jest bardzo wiele modeli teoretycznych, które są sobie przeciwstawne i często bardzo skomplikowane, jednak ja jestem praktykiem, więc napiszę o sprawdzonych przeze mnie modelach praktycznych .
Znajdziecie tu inspiracje i informacje i….. dużo śmiesznych przykładów oraz praktycznych materiałów do wdrożenia tu i teraz .
Zapraszam !

Proste, praktyczne, pozytywne !